Prosinec 2015

Oh baby, you can't break a broken heart.

9. prosince 2015 v 14:42 | † Lost † |  Deník
Oh baby, you can't break a broken heart.

love, couple, and hug image

Byly to dva týdny. Pro mě věčnost, ale přitom hrozně krátká doba. Byl to jako sen, ze kterého jsem se nechtěla budit. Každá věc mi byla ukradená. Přes cokoliv jsem byla stále šťastná. Byl jsi nedosažitelný cíl, kterého jsem ovšem nějakým způsobem dosáhla. Ale jak tak nad tím přemýšlím, po dvou týdnech toho dosáhla taky jiná slečna. Nedocházelo mi to, že už to nevrátím zpátky.

Každý den vedle tebe sedím. Chováme se, jako by ty dva týdny nebyly. Dva týdny, kdy jsme byly víc než kamarádi. Občas je v naší hluboké konverzaci mírný náznak minulosti, ale chováme se, že s tím jsme smíření. K té slečně, jak se zdá, nechováš nějaké extra city. Je to spíš kámoška s výhodama, což znovu zjišťuji každý den, když se podívám na tvůj krk. (Ani to neschováváš..) Máš mě rád. Ale jako kamarádku. Ikdyž to tak možná bylo vždycky, možná taky ne. Bylo to zmatené období. Kdo by řekl, že je to už přes měsíc.

Sedíme vedle sebe minimálně tři vyučovací hodiny. Oba přemýšlíme o tom, co se stalo. Vzpomínáme. Nevím co cítíš ty. Já bych to hned vrátila zpátky.

Ostatní říkají 'zapomeň na to', já říkám 'nejde to, ani nechci'

Znovu a znovu se přesvědčuji o tom, jak je možné, že jsi byl chvíli můj. Že chvíli jsem byla pro tebe všechno. Jsi kluk, v kterého jsem v životě nedoufala.

broken, quote, and alone image

Je ovšem divný zjistit, že tě nepotřebuju. Ze začátku jsem byla hodně špatná. Teď? I přesto jak tě pořád strašně moc mám ráda (ok, miluju tě.), vím, že to zvládnu bez tebe. Sice kvůli tobě často brečím a myslím jen na tebe, ale to už je jen něco jako absťák. Předávkovala jsem se láskou víc než jsem měla, teď se z toho dostávám.

Poslední dobou jsem ráda, že jsme kamarádi. Stále je mezi náma takové divné pouto. Cítíme to oba. Stejně dokážu koukat na tvoje cucfleky nebo na to jak objímáš spolužačky(včetně mě) a pořád si říkám, je to v pořádku. Věci jsou tak, jak mají být. Všechno je tak, jak má být. A jestli bude někdo tam nahoře chtít, aby jsme někdy ještě zažili něco podobného jako ty dva týdny, věřím, že to dopadne. Zároveň ale vím, že příští rok každý odejdeme vlastní cestou. Každý na úplně jinou školu. Budeme se stýkat dál? Težko říct. Ale co má být, tak bude. Tohle ještě není ten šťastný konec. Ten teprve přijde. A ať už bude jakýkoliv, všechno bude v pořádku.

quote, grunge, and sad image

Vždycky budeš ten kluk, kterého budu vidět nejradši ze všech, ale věř mi, jsem dost silná, abych to zvládla i bez tebe.


grunge, quote, and cry imageJsou to všechno lži, zlato.

3. prosince 2015 v 20:43 | † Lost † |  Moje myšlenky
Před tímhle článkem se zamyslete nad jednou věcí. V téhle válce není nikdo ten nevinný.

girls, black and white, and tumblr imageparis, prayforparis, and pray image

Média celá plná Islamistů. Všechno všichni záměrně překrucují. Nakonec po tom všem nám všichni namluví to, co chceme slyšet- my jsme oběti, IS jsou krutí vrazi. Taky se vám zdá, že něco nehraje, nebo jste jedna z těch oveček neustále opakující Pray For Paris?

A teď v tuhle chvíli jste si řekli, jak si čtrnáctiletá holka může myslet, že o tom ví víc než vy. Možná to tak není, ale zkrátka, dokud je tady pořád demokracie, můžu si o tom psát co chci. Takže. Pokud chcete slyšet pravdu, můžete číst dál.

Kdo by řekl, že v tomhle vyspělém civilizovaném světě se dějí takové strašné věci. Je to IS proti bezvěrcům. Ale kdo si vlastně začal?
Za všechno tohle může křesťanství, právě to jako první napadlo Islám. Sice to je už dýl(pár stovek let sem, pár stovek let tam), ale začalo si křesťanství. Islám si to nechal líbit. Pak přišla teroristická organizace IS a rozhodla se pomstít. Je to fér, oko za oko, zub a zub. Dělají teď přesně to, co my jim dříve. Obě tyhle náboženství jsou agresivní, ne že ne. Islamisté ukazují, že se dokážou pomstít a když vám to dojde, oni vlastně mají pravdu. Kdyby my jsme je dříve nechali, nemuselo to takhle dopadnout. Útok na Paříž bylo jen znamení- znamení toho, že minulost se nezapomíná.

nature image

Čeká nás veliký problém. Ano, narodili jsme se špatně. Do hodně špatné doby. Nás trestají za to, co udělali naši předkové jejich předkům. Bojují za svoji víru, ale my jsme jim dávali záminku. Teď už to půjde jen hodně rychle. Dopadně to tragicky. Policie nás od IS neochrání. My jim prodáváme zbraně, takže nás zabíjí našima vlastníma zbraněma. My jsme to neuhlídali. Můžeme za to mnohem víc než oni.. Nesmíme odsuzovat muslimy kvůli IS. Útočíme na nevinné lidi. Oni taky útočí na nevinné lidi. Uvědomte si to všichni.

"Každá válka skončí jednáním. Proč nejednat hned?"

Každopádně tleskám madam Merkelová. Vy jste tomu zrovna vůbec nepomohla.

Nikdo nám nepomůže. Otázka 3. světové války je ve vzduchu. A třetí světová by pro nás byla osudnou. Dělejte něco efektivnějšího. Nesmíme je provokovat. Musíme se s nimi domluvit. Ne po nich střílet.

Přestaňte sdílet "Pray For Paris". Protože o tenhle útok jsme si koledovali.


quote, humans, and truth image