Když si uvědomíte, že vám nic nechybí, začne vám patřit celý svět.

18. ledna 2016 v 22:12 | † Lost † |  Moje myšlenky
Začínám si konečně uvědomovat že všechno bereme moc vážně. Vždyť nic nepotřebujeme.

"Láska a boj, tak o co jde."

Nemůžeme si všechno tak brát, vždyť na světe je přece krásně. A ne, pokud si myslíte, že jsem šťastná a snažím se napsat něco rádoby motivačního, tak to fakt ne. Popravdě, v životě jsem nebyla víc v p*deli. A asi nastal zlom. Nepotřebuju nic, tak proč se snažit. Za poslední dva měsíce jsem udělal strašně moc kravin a mám strašně špatný svědomí. Ale je mi to jedno, proč to zbytečně hrotit!

"Když nejde o život, tak ti jde o h*vno."

grunge, night, and friends image

Moc to přeháníme. Všechno moc řešíme. Vztahy, kamarády, školu, problémy,.. Nedokážeme se koukat na pozitivní věci. Přehlížíme je. Není to tím, že by jsme je nemohli vidět. My je nechceme vidět. Chceme si to komplikovat sami. Přeskakujeme bezvýznamný věci. Písničky posloucháme jen když mají hloubku. Popravdě, proč občas neudělat něco bezvýznamnýho. To je základ. Přestat dělat povinný věci nebo věci, o kterých si myslíme, že jsou pro nás dobrý, a začít dělat to co nemá žádný hlubší význam. Většinou jsou to ty nejzábavnější věci. Ve všem hledáme zbytečnou filozofii.

grunge, quote, and smoke image

Dneska jsem dostala test z chemie. Bylo to o tom, jestli dostanu na vysvědčení 1 nebo 2. Popravdě já jsem byla smířená s tou dvojkou celou dobu. Ale šla jsem si pro ten test s velkým možná. Haha, byla jsem naivní. Koukla jsem se na to, přečetla si to.. Celá stránka plná věcí, o kterých jsem v životě neslyšela. Okej, vzala jsem iPhone a začala na něm hledat všechny ty věci. Něco mi poradila kámoška a kupodivu, něco jsem taky zvládla sama. Ale ta wikipedie to jistila. Vykašlala jsem se na to, říkala jsem si, vždyť je to jen známka. Ale jo, vyšlo to. Jednička na vysvědčení, v kterou jsem ani ve snu nedoufala. Jo podvodem. Neříkala jsem, že si ze mě máte dávat příklad.

Všude ukřivděný tváře, mám jich fakt dost.


Dělám věci, v který jsem v životě nedoufala. Mám kolem sebe lidi, který mám ráda. Je mi skvěle. Po probrečený noci vždycky vstanu a jdu dál. Je to můj styl života. Vybrečím se, pak vstanu, na chvíli se na to vykašlu, odložím to na dýl, a jdu dělat zbytečný věci. Ale věci, který mě neskutečně naplňujou. Obejmu mýho top kamaráda a hned zapomenu na vše. Je tady on, mám všechno. Vybrečím se zase večer. Přes den je můj čas, být šťastná. Falešný štěstí je někdy tak neskutěšně naplňující, že věřím, že jsem šťastná. Jo a jsem spokojená.

grunge, smoke, and cigarette image

Asi lžu sama sobě. Někdy je lež mnohem víc zajímavější než pravda. Vykašlete se na vše, chvíli žijte. I s problémy všude kolem. A když vám bude nejhůř, bežte někoho obejmout, ať už svojí kamarádku, nebo nějakýho boye. Pomáhá to♥ Mám vás ráda.

Ještě jedna věc. Co má začátek, má i konec. Když se s tímhle srovnáte, všechno bude dobré.

quote, news, and care image


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Tucka Tucka | E-mail | Web | 29. ledna 2016 v 12:22 | Reagovat

Páni, ty mi úplně mluvíš z duše, je to nádherně napsané! Někdy, když mám ty dobré časy, si říkám, že se mi někdy stane něco hrozného - postihne mě rakovina, někdo blízký mi umře, skončím na vozíku, oslepnu... - protože není možné abych se měla tak skvěle, jak se mám, je to až nespravedlivé. To je docela ironie, vzhledem k tomu, jak často se po večerech kvůli něčemu trápím, ale v těch dobrých chvílích je to štěstí jak droga.
Děkuji za komentář a též Ti přeju, aby Ti dopadly přijímačky :-)

2 E. E. | Web | 30. ledna 2016 v 9:02 | Reagovat

Pěkně jsi to sepsala :)
Já se držím toho, že nemá cenu nic řešit, nakonec se to nějak vyřeší samo. Někdy prostě lidé řeší a řeší až se z toho dostanou... :D Někdy je prostě nutnost nechat to bejt a nešťourat se v tom.
Neřeším kraviny, je to zbytečný, akorát to v člověku vyvolává strachy, stresy atd.

3 Simix Simix | Web | 30. ledna 2016 v 19:21 | Reagovat

~Čaué~
Když nejde o život, tak jde o ho**no, to slýchám často.
Na jednu stranu máš opravdu pravdu a souhlasím.

4 Sandra Sandra | Web | 1. února 2016 v 14:00 | Reagovat

ja si školu alebo nejaké problémy absolútne neberiem k srdcu.:D proste,ak niečo také nastane,poviem si,fajn,to prejde,nič sa nedeje,mohlo byť aj horšie. proste,nechcem sa zaťažovať nejakými vecami,ktoré budú neskôr v pohode. proste,myslím pozitívne,nebudem hneď kvôli niečomu stresovať.
občas sa cítim presne ako ty. dakedy som taká bez nálady,úplne prázdna,ale potom si uvedomím,že mám okolo skvelých ľudí a hneď mi je lepšie. vážne si to dobre napísala s tým,že objímeš kamaráta a hneď je fajn,mám to tak isto akurát s kamarátkou:)
pekný článok:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama